Selvert Thermal

Wyjątkowa para i podstawa filozofii piękna Idesco: harmonia między kosmetyczką a klientem.

Nasza filozofia piękna pozwala nam zaproponować zabieg kosmetyczny dla każdej kobiety, dostosowany do jej potrzeb, jej stylu życia, życzenia… SELVERT ma niezwykle wyszukane linie leczenia, zarówno w kosmetykach tradycyjnych jak i najnowszych. Jej innowacyjne prezentacje są wynikiem badań okresowych przeprowadzanych przez analityków rynku i jego formułowania stanowią wyraźny przykład tego, jaka aktywna i skuteczna technologia kosmetyczna może zapewnić nowoczesny profesjonalistom kosmetyczny.

Selvert Thermal to pełne linie (zabiegi + pielęgnacja domowa) szwajcarskiej marki profesjonalnej, produkowanej przez hiszpański koncern farmaceutyczny Idesco. Kosmoceutyki Selvert Thermal tworzą naukowcy, dermatolodzy i członkowie komisji UE zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych.

Selvert Thermal kieruje do gabinetów kosmetycznych i SPA liczne propozycje rozwiązywania problemów i potrzeb wszystkich rodzajów skóry, bogate w nowoczesne technologie oraz składniki aktywne. Znajdziemy w ofercie tej marki zarówno zabiegi podstawowe do codziennej pracy gabinetów i Spa, jak i zaawansowane technologicznie oraz ekskluzywne procedury. Do dyspozycji jest także linia termalna VISAGE bazująca na samo-leczeniu skóry i wspieraniu jej układu immunologicznego oraz sposoby na pielęgnację skór problemowych. Doskonałe efekty pielęgnacyjne przynoszą linie CELLVITALE na bazie wyciągów z roślinnych komórek macierzystych, Hialuronowa, Peptide Lift, AquaWear, Regeneracja ABSOLUE i linia „anty-smogowa” URBAN RESPONSE. W zasobach Selvert Thermal obecna jest także linia do pielęgnacji ciała.
Selvert Thermal to prawdziwa różnorodność koncepcji pielęgnacyjnych, panopticum technologii i nieustannie aktualizowany zestaw najnowszych i najbardziej wartościowych składników aktywnych. To także świetna przenikalność, aksamitne konsystencje, eleganckie opakowania i wielka przyjemność stosowania.