Dottore

Medycyna dla urody

Wiedza i wieloletnie doświadczenie dr Waldemara Jankowiaka, założyciela i głównego lekarza prowadzącego Kliniki Estetyki Ciała, w leczeniu sposobów pielęgnacji oraz hamowaniu procesów starzenia skóry, pozwoliły poznać potrzeby pacjentów i opracować optymalne formuły preparatów oparte na rzetelnej wiedzy medycznej. Powstała gama profesjonalnych i pielęgnacyjnych produktów dottore o najwyższej możliwej skuteczności dla kosmetyków.

Przy tworzeniu każdego kosmetyku priorytetami dottore są:

  • najwyższa jakość,
  • precyzyjne działanie,
  • wysoka tolerancja preparatów.

Nasze produkty

Kosmeceutyki „dottore” kompleksowo pielęgnują cerę, pomagają w utrzymaniu jej zdrowia i dobrego wyglądu oraz hamują procesy starzenia się skóry. Są bezkompromisowym rozwiązaniem dla osób poszukujących całkowicie nieinwazyjnych a skutecznych sposobów na upływający czas i problemy estetyczne. Sprawdzają się też jako uzupełnienie i kontynuacja procedur medycyny estetycznej.

Linia kosmeceutyków pielęgnacyjnych przeznaczona do codziennego stosowania i ochrony skóry jest wsparta linią produktów specjalistycznych ukierunkowanych w problem działaniu.

Warto wiedzieć, że…

Stworzyliśmy produkty o możliwie najwyższej skuteczności i precyzji działania. Uzyskane efekty są potwierdzone długotrwałymi badaniami aplikacyjnymi.

Produkty dottore zawierają tylko udokumentowane rzetelnymi badaniami substancje aktywne, bez związków o niepotwierdzonym działaniu lub mogących powodować alergie. W tworzeniu kosmeceutyków „dottore” kierujemy się zasadami przyjętymi w tworzeniu leków i stosujemy tylko to co niezbędne dla właściwego działania.