Wartości Mokosh

SZACUNEK DO SIEBIE I INNYCH

Szanujmy siebie, swoje ciało i umysł. Niech przejawia się to w codziennym działaniu, dbaniu o skórę, kondycję, samopoczucie. Miejmy czas dla siebie. Wystarczy 15 minut przeznaczone na wieczorny rytuał, pielęgnację, kąpiel, relaks. Szanujmy też innych, ich odrębność, odmienne zdanie i potrzeby – to pozwoli żyć w harmonii. Mokosh szanuje swoich Klientów, oferując im jedynie produkty najwyższej jakości, przekazując na ich temat wyczerpujące informacje, dbając o jak najwyższy poziom obsługi.

100% W DZIAŁANIU I W PRODUKTACH
 
Mokosh robi wszystko na 100%. Nasze produkty bazowe do rytuałów nie zawierają dodatkowych, niepotrzebnych składników, nie są rozcieńczane. Oleje, sole, glinki, błoto, olejki eteryczne na opakowaniach są oznaczone: „100%”, co oznacza, że mają maksymalne stężenie i nie zawierają sztucznych dodatków, konserwantów, wypełniaczy. Produkty z serii „Mokosh linie” zawierają najwyższej jakości surowce. Oleje, hydrolaty i olejki eteryczne oferujemy w najwyższej jakości butelkach farmaceutycznych z ciemnego szkła. Nie idziemy na kompromisy, proponujemy tylko takie kosmetyki, których sami używamy i jesteśmy na 100% pewni ich skuteczności.

POSZUKIWANIE WARTOŚCIOWYCH ROZWIĄZAŃ I POŁĄCZEŃ
 
Nieustannie poszukujemy nowych, wartościowych surowców, które mogłyby zachwycić naszych Klientów skutecznością działania. Szukamy nowych sposobów łączenia produktów w rytuały. Docieramy także do starych receptur, zapomnianych sposobów pielęgnacji, które były popularne kilka stuleci temu. W Mokosh pracują profesjonalni kosmetolodzy, naukowcy, którzy z powodzeniem łączą tradycyjną wiedzę o pielęgnacji z nowoczesnymi badaniami.