Zdrowie

Czasy w jakich przyszło nam żyć nie rozpieszczają nas zarówno w sferze psychicznej, jak i w utrzymaniu kondycji fizycznej, obniżając w znaczny sposób nasz poziom zycia. Stres, brak ruchu, czy brak czasu na atywność fizyczną, to wszystko wpływa na obniżenie jakości życia, w tym na obniżenie naszej kondycji. Do tego dochodzi jeszcze nienajlepsze odżywianie ….
W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób cierpi na przeróżne dolegliwości związane z kręgosłupem i układem ruchu. Przyczyny takich schorzeń mogą być różne, jednak do najważniejszych należy nieprawidłowy tryb życia, długotrwałe spędzanie czasu w jednej pozycji, a także przeróżne kontuzje, szczególnie spowodowane aktywnością sportową. Na tego typu problemy opracowano różne metody leczenia i wspomagania powrotu to pełnej sprawności. Jedną z nich jest terapia manualna.
 
Nasza oferta:
 
masaż (terapia manualna) jest to intensywny masaż uzupełniony terapią manualna, narzędziową i igłoterapią w zależności od wskazań

korekcja wad postawy jest to zbiór technik z terapii manualnej połączonych z ćwiczeniami w raz z zaleceniami do domu

trening modelujący pośladki i brzuch – jest to trening 1 na 1, 60 minut uwzględniając problemy zdrowotne, dotychczasowe dolegliwości bólowe, pozwalający ukształtować mięśnie pośladkowe, brzuch i nogi.

masaż i terapia manualna wraz z ćwiczeniami to połączenie szeroko pojetej terapii manualnej, masażu i ćwiczeń

rozciąganie asystowane – są to autorskie ćwiczenia, wykonywane z pomocą fizjoterapeuty, poprawiające zakres ruchomości w ciele, zwiększając elastyczność całego ciała, mające na celu redukcje dolegliwości bólowych i przygotowanie ciała do lepszego funkcjonowania na codzień.

Zabiegi:

  1. masaż / terapia manualna 150 zł – 60 min. / 90 zł – 30 min
  2. korekcja wad postawy 140 zł – 60 min.
  3. trening modelujący brzuch i pośladki 140 zł – 60 min.
  4. masaż i terapia manualna uzupełniona ćwiczeniami 180 zł – 90min
  5. zajęcia 1 na 1 z rozciągania (asystowane) 90 zł – 30 min /140 zł – 60 min.