Zabiegi Intraceuticals

Rejuvenate – to zabieg odmładzajcy, regenerujący, wypełnia on zmarszczki oraz poprawia jędrność i gęstość skóry. Zabieg przeznaczony jest dla każego typu skóry, nawet młodej w celu ochrony, rewitalizacji oraz regeneracji skóry. Szczególnie polecany dla osób borykających się z problemem poszarzałej, zmęczonej, poluźnionej skory. Cera po zabiegu jest promienna, odżywiona, silnie nawilżona, a zmarszczki są mniej widoczne. Efekt widoczny jest po pierwszym zabiegu.

 • 1 zabieg: 500 zł
 • seria 6 zabiegów: 2800 zł
  ( w cenie pakiet o wartości 1100 zł do pielęgnacji domowej – żel pod oczy + żel na twarz + krem wiążący wilgoć )
 • seria 10 zabiegów: 4500 zł
  ( w cenie pakiet o wartości 1100 zł do pielęgnacji domowej – żel pod oczy + żel na twarz + krem wiążący wilgoć )
 • 1/2 ampułki: 320 zł

Atoxelen – to zabieg na okolice oczu oraz ust. Przeznaczony jest on dla osób z problemem zmarszczek mimicznych oraz trwałych oznak wieku w tych najbardziej delikatnych okolicach twarzy. Zabieg bazuje na specjalistycznym kompleksie redukującym nadmierna kurczliwość mięśni przez co likwiduje powstające pod wpływem mimiki zmarszczki. Zabieg można wykonywać samodzielnie lub w połączeniu z innymi zabiegami Intraceuticals.

 • 1 zabieg: 350 zł
 • 1 zabieg ( Rejuvenate + Atoxelen ): 700 zł

Opulance – to zabieg rozjaśniający przebarwienia oraz plamy pigmentacyjne. Wyciąg ze szczawy kędzierzawego oraz alfa arbutyna silnie wypływają na ograniczenie nadmiernego wydzielania barwnika w skórze. Skóra zaraz po zabiegu jest znacznie rozjaśniona, przebarwienia są zredukowane a twarz nabiera jaśniejszego kolorytu. Zabieg zawiera również kwas hialuronowy, który utrzymuje odpowiednie nawodnienie oraz gęstość skory.

 • 1 zabieg: 460 zł
 • seria 6 zabiegów: 2700 zł
  (w cenie pakiet o wartości 900 zł do pielęgnacji domowej – zmywacz rozjaśniający + żel rozjaśniający + krem rozjaśniający )

Clarity – to zabieg o działaniu przeciwzapalnym, redukującym stany zapalne oraz zanieczyszczenia. Kwas salicylowy działa bakteriostatycznie oraz złuszczająco, a bisabolol z wyciągiem z imbiru łagodzi podrażnienia oraz koi skórę. Zabieg przeznaczony jest zarówno dla skór młodych z trądzikiem młodzieńczym jak i do skór dojrzałych borykających się z trądzikiem hormonalnym. Intraceuticals proponuje również wersje Clarity Sensitive, która przeznaczona jest dla skór zanieczyszczonych ale wyjątkowo wrażliwych lub z trądzikiem różowatym.

 • 1 zabieg: 460 zł
 • seria 6 zabiegów: 2700 zł
  (w cenie pakiet o wartości 900 zł do pielęgnacji domowej – żel zmywający + żel + korektor )

Uwaga: Nieodłącznym elementem zabiegu Intraceuticals jest odpowiednia pielęgnacja domowa. Specjalistyczne produkty uzupełniają poziom kwasu hialuronowego na każdym poziomie skory oraz znacznie przedłużają efekty zabiegu.