Karboksyterapia to zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Dwutlenek węgla w medycynie wykorzystywany od kilkudziesięciu lat. W latach 30-tych francuscy kardiolodzy z uzdrowiska Royat zastosowali go u pacjentów z niewydolnością żylną. W latach 90tych dwutlenek węgla zaczęto podawać śródskórnie lecząc zmiany troficzne skóry w przebiegu miażdżycy i cukrzycy. Okazało się, że gaz wprowadzany pod skórę poprawia również jej stan i wygląd. Dwutlenek węgla zaczęto wykorzystywać w medycynie estetycznej do walki z:

– cellulitem
– nadmiarem tkanki tłuszczowej
– rozstępami
– łuszczycą
– wypadaniem włosów
– wiotkością i starzeniem skóry

zdjecie1

Zabiegi karboksyterapii są również wykorzystywane jako rozwiązanie na pozbycie się zmarszczek. Dwutlenek węgla podany w odpowiednich dawkach w skórę twarzy pomaga opóźnić proces starzenia się skóry twarzy i poprawić jej kondycję.

Oddajemy do Waszej dyspozycji urządzenie najnowszej generacji – Julie firmy Unique – INNOWACYJNY SYSTEM S&INT to system, który samodzielnie dobiera parametry zabiegowe nie tylko do danego wskazania, ale również do jego stadium i stopnia zaawansowania.

Zapraszamy na Chmielną

Julie góra

ceny zabiegów