Akcja wspierająca – “Kup Voucher” , “Kup Kosmetyk” 2020

Szanowni Klienci, Drodzy Przyjaciele,

Ostatnie dni wstrząsnęły życiem praktycznie nas wszystkich. Pandemia, z którą mamy do czynienia zagraża, i to w sposób realny, zarówno naszemu życiu, zdrowiu, jak i ekonomicznemu bezpieczeństwu naszego bytu. Z dnia na dzień biznesy, które przynosiły nam radość, ale i dawały możliwość zarabiania pieniędzy niezbędnych do życia, okazały się ciężarem nie do udźwignięcia. W szczególności dotyczy to branży kosmetycznej, której aktywność z dnia nadzień została zredukowana do zera.
Od 14 marca, ze względu na Wasze i nasze bezpieczeństwo nasz gabinet nie funkcjonuje. Mimo to, staram się robić wszystko, żeby miejsce, które budowałam ostatnie 10 lat przetrwało, i żeby było do czego wracać…
Zwracam się więc z gorącą prośbą o zakupy otwartych voucherów na zabiegi, które będą mogły być realizowane jak sytuacja wróci do normalności.
Pozwoli to zwiększyć szansę przetrwania w tak trudnym dla wszystkich czasie ( niestety nie udało się nam wynegocjować zmniejszenia czynszu, który stanowi główną pozycję kosztową miesięcznych wydatków ). Żeby zamówić voucher wystarczy:

 • określić kwotę, którą chce się wydać na voucher
 • podać imię i nazwisko na kogo ma być wystawiony voucher
 • podać adres e-mail, na który voucher ( w postaci elektronicznej ) ma być wysłany

Na tej podstawie wygenerujemy voucher i wyślemy drogą mailową. Ważność vouchera – 12 miesięcy od daty wystawienia. Pozwoli to na jego realizację w wygodnym dla Kupującego czasie. Płatność prosimy realizować na konto SPA:

Terra Spa Iwona Kossakowska
Nr konta: 37 1500 1865 1218 6012 8566 0000 , w tytule: voucher prezentowy 2020


Uruchomiłam również sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej:

 • w naszym sklepie na Facebooku ( tutaj zamówienia składamy drogą telefoniczną, via messenger, bądź mailową ) . Uwaga!: Wszystkie ceny zawierają koszt transportu na terenie Polski oraz dowiezienie pod same drzwi na terenie Warszawy!
 • w serwisach:
  www.dermomedica.pl
  www.dermaquest.pl
  gdzie, po podaniu w zamówieniu nazwy naszego gabinetu otrzymacie, oprócz zamówionego kosmetyku, dodatkowo prezent!

Pozdrawiam i dziękuję za pierwsze, wspierające sygnały oraz pierwsze spływające zamówienia! Jeżeli ktoś potrzebuje mojej pomocy w tym trudnym okresie proszę o kontakt – bądźmy razem w tym trudnym czasie!

Pozostaję do Waszej dyspozycji w każdej sprawie,

Iwona Kossakowska
605833126

Komentarze zostały zablokowane.